Naše Jablonecko - Rubrika SPORT » Házená

Rubrika SPORT » Házená. Zpravodajský server nasejablonecko.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Jablonecka. Ryze regionální projekt, který pro občany Jablonecka připravuje zkušený tým novinářů.

Mladší žáci HK Baník Most druzí na mezinárodním turnaji v Bratislavě

Házenkářky porazily Duslo a udělaly krok k udržení interligy

V patnáctém kole WHIL hostily házenkářky DHK Baníku Most třetí celek interligy, velmi silné družstvo ze Slovenska, Duslo Šal´a. Vítězstvím 31:27 udělaly výrazný krok k udržení nejvyšší soutěže.

Házenkářky prohrály s Veselím v semifinále Českém poháru

V úterním semifinále Českého poháru žen nestačily házenkářky DHK Baník Most na tým Veselí nad Moravou a prohrály 30:24.

02.02.2011 | SPORT | MOST
Házenkáři kategorie mladších žáků si více než úspěšně vedli, když při mezinárodní turnaji Winter Cup, který se hrál ve slovenské Bratislavě, vybojovali druhé místo. | více

02judo

Házenkářky Baníku v semifinále poháru

13.12.2010| SPORT | MOST
Český pohár žen zná již tři ze čtyř účastníků finálového turnaje. Jedním z nich je i tým házenkářek Baníku Most. Na obsazení poslední čtvrté pozice si pak musí fanoušci počkat do pátku, kdy se hraje poslední čtvrtfinále mezi Pískem a pražskou Slavií. | více