NJ Dobrovolnici

Mladší žáci HK Baník Most druzí na mezinárodním turnaji v Bratislavě

02.02.2011 14:16:36 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: MOST

Mladší žáci HK Baník Most druzí na mezinárodním turnaji v Bratislavě

Házenkáři kategorie mladších žáků si více než úspěšně vedli, když při mezinárodní turnaji Winter Cup, který se hrál ve slovenské Bratislavě, vybojovali druhé místo.

Hrálo se za účasti družstev ze Slovenska, Chorvatska, Rumunska, Rakouska, Srbska a České republiky. Ve skupině starších žáků, kde hrál HK Baník Most jako jediný český zástupce, byly celky RK Vidovec (Chorvatsko), ŠKP Bratislava A (Slovensko), ŠKP Bratislava B (Slovensko), MRK Ivanic Grad (Chorvatsko), HK Ivanka při Dunaji (Slovensko) a RK Medveščak Zagreb (Chorvatsko).

„Po vyrovnaných zápasech a perfektní předvedené hře jsme obsadili velmi cenné druhé místo. Za sebou jsme nechali téměř všechna družstva, nestačili jsme pouze na tým ze Záhřebu, který prošel celým turnajem bez jediné porážky," ohlédl se za podnikem trenér Josef Kubal mladší.

Ten dále poznamenal, že musí pochválit celý tým za perfektní předvedený výkon a reprezentaci nejen našeho klubu HK Baník Most, ale i města Most a celé České republiky. „Všichni hráči odvedli kus poctivé práce a jsem na ně velmi hrdý," dodal s tím, že v Bratislavě, při mezinárodní konfrontaci, se výrazně projevila kvalitní práce, v současné době zdravotně indisponovaného trenéra Jakuba Vernera, kterého měl tu čest zastupovat u jeho týmu. „Dále musím poděkovat celému realizačnímu týmu, který celou akci zaštítil, pro děti připravil profesionální zázemí, ale i maskotovi Rubimu," uzavřel Kubal.

Pořadí týmů: RK Medveščak Zagreb, 2. HK Baník Most, 3. MRK Ivanic Grad, 4. RK Vidovec, 5. ŠKP Bratislava A, 6. HK Ivanka při Dunaji, 7. ŠKP Bratislava „B" (SVK)


HK Baník Most: Václav Levý, Matěj Harvan, Vojtěch Novák, Jakub Schichor, Daniel Smetánka, Ondřej Slavík, Jan Richter, Lukáš Lesař, Jakub Jirátko, Josef Kubal nejml., Adam Janásek, David Boula, Václav Vodička, Dominik Balín. Trenér: Josef Kubal mladší.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT