10 symfonie

V Mostě měla hokejbalová 18 přípravný kemp

30.01.2011 09:50:57 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: MOST

V Mostě měla hokejbalová 18 přípravný kemp

Hokejbalová reprezentační 18 si dala v sobotu sraz v Mostě při svém letošním prvním kempu. Kouč Milan Jelen zareagoval podobně jako výběr kategorie U20 a na první akci pozval i hráče ročníkově mladší. Bylo pozváno 30 hráčů a 4 gólmani. Nechyběli ani Mostečtí.

Soustředění mělo na programu dvě tréninkové jednotky. Jednu dopoledne a druhou odpoledne. „Zaměřili jsme se na mladší ročníky, tedy hráče, kteří budou věkově spadat do této kategorie až příští rok," řekl pro Naše Mostecko trenér Milan Jelen s tím, že pro výběr budou vrcholem letošní sezóny dvě mezistátní utkání se Slovenskem. Kemp byl podle Jelena zaměřen na herní činnost jednotlivce. „Některé hráče vidíme v tréninku vůbec poprvé, je to na začátku druhé poloviny sezóny a tomu také odpovídá náročnost těch herních cvičení i kempu samotného," doplnil Jelen.

Do kempu byli nominováni také hráči mosteckého HBC Pento. Byli to brankář Marek Pokuta a hráči Patrik Gremlica, Petr Hofbauer a Lukáš Fidrmuc. Jako náhradník byl nominován brankář Dominik Papranec, rovněž z HBC Pento Most. Gremlica se ale pro zranění kempu nezúčastnil.


Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT