10 symfonie

Most porazil v přípravě Kladno

29.01.2011 14:55:47 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: MOST

K dalšímu přípravnému střetnutí nastoupili v sobotu hráči druholigového FK Baník Most na umělé trávě areálu Stadionu Josefa Masopusta v Mostě proti celku Kladna.

V prvním poločase se diváci branky nedočkali, a to přesto, že hostující celek hned třikrát celkem výrazně zahrozil, ovšem při domácích stálo štěstí. Naproti tomu Most měl příležitost v závěru první půle, kdy po rohu hlavičkoval Franěk, ale kladenský brankáře byl na místě.

O výsledku se tak rozhodlo až po přestávce. Nejdříve se trefil Bednář a na konečných 2:0 upravil Franěk, pro kterého to byla již třetí trefa v tomto týdnu. Ve středu totiž svými dvěma góly rozhodl utkání s Chomutovem.

FK Baník Most - SK Kladno 2:0 (0:0). Branky: Bednář, Franěk. Rozhodčí: Wencl.
Baník Most: Paleček - Jendruščák, Běloušek, Lafrance, Knakal - Rusetski, Jedinák, Hofmann, Danoski - Badalyan, Franěk. Střídali: Christof, Rosendo,Bednář, Černý.

Podívejte se ve fotogalerii na momentky ze zápasu.