NJ Dobrovolnici

Trenér Zaspal: Chceme do vyšších pater tabulky

14.01.2011 10:47:10 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: Obrnice

Trenér Zaspal: Chceme do vyšších pater tabulky

Po podzimní části I. B - třídy ve skupině B figuruje mužstvo Sokola Obrnice na 9. místě, se ziskem 14 bodů. Na své konto si tým připsal 4 výhry, 2 remízy a 7 porážek. O průběhu podzimu a plánech pro jaro jsme hovořili s trenérem Stanislavem Zaspalem.

Jak by jste hodnotil průběh podzimní části soutěže?
Do podzimu jsme šli se základním kádrem 18 lidí. První dva zápasy pro nás nedopadly dobře, oba jsme prohráli. Potom jsme se sice chytli a bodovali ve čtyřech zápasech po sobě, ale pak jsme měli velkou marodku, museli tým doplňovat hráči z béčka a výsledky nebyly takové, jaké jsme si přáli. Vlastně až tři kola před koncem jsme znovu šli do plné sestavy a bylo to znát.

Teď je v plném proudu zimní příprava, kam ji budete směrovat?
Určitě k tomu, abychom zlepšili své výsledky v jarní části. V tabulce se nacházíme blíže k zóně sestupu a té se chceme vzdálit. Chceme dál pokračovat ve zlepšování hry. Dříve jsme spíše spoléhali na bojovnost, teď za poslední dva tři roky jsme více fotbalovější a to si myslím je správný směr. Trénujeme od začátku ledna ačko i béčko dohromady. Kromě deseti zápasů v Apollo Cupu sehrajeme ještě další čtyři přípravná utkání.

Přijdou noví hráči?
Přijde pouze jedna posila, vrací se z Kopist Zaspal.

Jaké jsou plány na jaro?
Náš cíl je jasný. V prvních pěti kolech co nejvíce bodovat, vzdálit se bojům o záchranu a dostat se do vyšších pater tabulky.


Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT