NJ Dobrovolnici

Stoper Lafrance dostal opět pozvánku do týmu reprezentace Haiti

02.02.2011 14:38:20 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: MOST

Stoper Lafrance dostal opět pozvánku do týmu reprezentace Haiti

Stoper druholigového FK Baník Most Kevin Lafrance dostal další pozvánku na akci reprezentačního týmu Haiti. Informuje o tom klubový web.

Po listopadové premiéře v Kataru jednadvacetiletý fotbalista, jenž prošel akademií Josefa Masopusta, nastoupí příští týden v přátelském utkání se Salvadorem.

Lafrance tak čeká velmi náročný program, plný cestování. V sobotu odehraje za Baník přípravný duel proti Ústí a v pondělí se už vydá do Salvadoru. Ve středu pak sehraje zápas proti domácí reprezentaci a hned další den se vrací zpět.

Reprezentační premiéru si ve výběru Haiti, kde se narodili jeho rodiče, Lafrance odbyl v listopadu v Kataru, když byl jako člen základní jedenáctky u vítězství 1:0.

Přestože mladého fotbalistu čeká již druhý start za Haiti, o své reprezentační budoucnosti zatím jasno nemá. Má na výběr. Buď reprezentovat fotbalového trpaslíka, nebo doufat, že se v budoucnu prosadí do nabitého výběru Francie. Pokud by totiž naskočil na jaře do kvalifikace MS v dresu Haiti, už by v budoucnu za výběr Francie nastupovat nemohl. 


Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT