NJ Dobrovolnici

Podle Huliče se florbalisté pokusí překvapit

10.02.2011 05:51:06 | Autor: Vladimír Škaloud | Rubrika: SPORT | Obce: LITVÍNOV

Podle Huliče se florbalisté pokusí překvapit

Doufal, že jeho tým ještě zaútočí na elitní čtyřku. Po porážce s Otrokovicemi se hrající trenér a kapitán litvínovských florbalistů Daniel Hulič musí smířit s tím, že SK Bivoj zahájí play off na hřišti některého ze soupeřů. Bude záležet na tom, kdo z první čtyřky po Litvínovu při výběru sáhne. Každopádně jej bude čekat dlouhá cesta minimálně na Vysočinu.

Klidně to může být ještě mnohem dál, třeba do Otrokovic, s nimiž Litvínov v sezoně nezískal ani bod a v neděli jim podlehl jasně 4:8. „To by pro nás nebyl zrovna nejpříjemnější soupeř,“ uznává Hulič.

 

Domácí po 15 minutách hry prohrávali už 0:5. „Zaspali jsme začátek, jako bychom šli do zápasu rovnou z postele,“ zlobí se litvínovský šéf. „Potom nám pomohl trochu náhodný gól, přidali jsme další a vrátili se tak do hry. Ve druhé třetině jsme byli jasně lepší, ale soupeř utekl a zvýšil na 6:3. To byl asi zlomový okamžik.“


Sny o první čtyřce, na kterou mohli litvínovští florbalisté v případě stoprocentního úspěchu v v posledních dvou domácích zápasech před závěrečným dvoukolem ztrácet jediný bod, se tak rozplynuly. „Nezáleží na tom, zda poskočíme na páté místo nebo zůstaneme osmí. Uvidíme, který tým si nás zvolí,“ přibližuje Hulič letošní novinku. První, druhý a třetí celek tabulky si totiž budou soupeře pro čtvrtfinále postupně vybírat, na čtvrtého někdo z 5. až 8. příčky zbyde.


Jisté je, že Litvínovské bude čekat daleká cesta na východ republiky. „Na Moravě se hraje všude špatně,“ upozorňuje Hulič. „Určitě se tam ale pokusíme překvapit a urvat aspoň jeden zápas, ať už to bude kdekoliv. S tím tam pojedeme.“


Bivojové zakončí základní část o víkendu 19. a 20. února na jihu Čech, v Pelhřimově a Českých Budějovicích. Týden nato odstartuje play off. „Doufám, že se naši marodi dají dohromady, abychom do vyřazovacích bojů šli v plné síle,“ přeje si na závěr Hulič.

 

Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT