Dobrovolnici

Na Kladno dorostenci nestačili

16.01.2011 13:50:07 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: MOST

V třetím kole memoriálu Vlastimila Marečka hostily týmy mosteckých dorostů na umělé trávě v Souši celky Kladna. V obou případech Most neuspěl.

Je však nutné podotknout, že Mostečtí do obou zápasů nastoupiloi v kombinované sestavě a s hráči mladšími o rok. Starší nakonec prohráli vysoko 2:8, když poločas byl 1:4.

Mladší podlehli také, a to rozdílem 1:4, po poločase 1:3. Trenér mladšího dorostu Pavel Schettl hodnotil zápas jako nepříliš povedený. „Měli jsme velmi dobrý začátek a šli rychle do vedení. Bohužel, pak se začala projevovat delší zápasová pauza našich hráčů, protože poslední utkání jsme hráli v polovině listopadu, a i fakt, že jsme nastoupili s ro ok mladšími hráči, než měl soupeř," řekl Schettl s tím, že jeho tým odehrál velice špatně už první poločas. „Zmatky byly jak v obraně, tak v záloze. Kombnace neexistovala a i bojovnost byla neadekvátní zápasu," doplnil trenér. Podle něj byl podobný obraz i v druhé půli. Většina hráčů podala jen slabé nebo podrůměrné výkony a proto je výsledek 1:4 zasloužený.

SK Kladno - FK Baník Most 4:1. Branka: 2. Pour. Poločas 1:3. Sestava mladšího dorostu FK Baník Most: Peška - Vokurka, Braum, Hříbal, Filip - Koudelka, Bula, Pour, Bohó - Kopta, Bechner. V poločase střídali : Juska za Pešku - Trenda za Filipa, Prokop za Koudelku a Vávra za Koptu.