NJ Dobrovolnici

Brankář Hübl: Svoboda mě přechytračil

15.01.2011 11:30:07 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: LITVÍNOV

Brankář Hübl: Svoboda mě přechytračil

Úterní extraligový duel mezi domácím HC Benzina Litvínov a Sláviií Praha rozhodovaly až samostatné nájezdy. V nich měli více štěstí Slávisté. S litvínovským brankářem Jaroslavem Hüblem jsme si nejen o nich po utkání povídali.

Litvínovským se v nich nedařilo. Lukeš, V. Hübl ani Jenáček se proti brankářovi Kopřivovi neprosadili. Z týmu Pražanů neuspěl Vondrka, ale prosadil se Svoboda, jehož akce byla nakonec rozhodující.

Jak jste vyděl ten rozhodující nájezd?
Musím přiznat, že Svoboda mě trochu přechytračil. Na střídačce jsme si s Petrem Fraňkem říkali, že Svoboda bude určitě dělat kličku a on namísto toho zvolil střelu po ledě a dobře se trefil. Je to škoda.

Zmínil jste Petra Fraňka, který byl na střídačce, ale je dlouhodobě zraněný. V tom případě jste se ocitl v roli jasné jedničky. Jak to vidíte po zbytek sezóny?
Zápasů zbývá ještě hodně a jdou celkem rychle za sebou. Já jsem rád, že můžu chytat a doufám, že se nám konečně také podaří udělat nějakou sérii vítězství.

V normální hrací době jste dostali dva góly. V obou případech skóroval nepokrytý hráč. To asi mrzí ...
To už je poněkolikáté za sebou, že takhle zblízka inkasujeme. Vždycky je tam jeden nepokrytý hráč, který to tam hokejkou jenom tak dorazí. Bohužel, je to věc, se kterou se trápíme celou sezónu a pořád se nám to nedaří odstranit.

V zápase jste nakonec získali bod. Stačí vám?
Bod je pro nás málo. Tím, že venku se nám nedaří, tak doma musíme bodovat naplno. Teď by bylo dobré chybějící body dohnat někde jinde.

V neděli hrajete ve Vítkovicích. Čeká vás dlouhá cesta, to není zrovna příjemná věc. Jak se naladit, aby jste tam naplno uspěli?
Tak na to určitě potřebujeme v sobotu v klidu potrénovat, jen tak se vypotit, protože ještě v sobotu odjíždíme. Potom by jsme neměli mít po cestě těžké nohy a já doufám, že to pro nás bude určitá výhoda. Ve Vítkovicích musíme prostě bojovat a něco tam urvat. Na jejich velkém hřišti se nám moc nedaří, tak nám ani nic jiného než prostě bojovat, nezbývá.


Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT