Dobrovolnici

Mostečtí hokejisté rozdrtili Klatovy

08.01.2011 21:54:57 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: MOST

V sobotním utkání 26. kola II. hokejové ligy skupiny Západ, zcela jasně přehráli hokejisté domácího HC Most mužstvo SHC Maso Brejcha Klatovy vysoko 7:1.

Domácí byli od úvodního buly aktivnější, daleko lépe kombinovali a dostávali se poměrně snadno do šancí. V úvodní třetině využili tři. Navíc po druhém gólu se musel předčasně poroučet pod sprchy hostující gólman Jež, který se u hlavního rozhodčího domáhal spravedlnosti, protože jej při zákroku měl autor gólu Tauš nedovoleně atakovat. Nakonec si za protesty a útok na sudího vykoledovala nejen 10 minutový osobní trest, ale také trest do konce utkání.

Po přestávce přidal Most čtvrtý gól, na který hosté odpověděli brankou Fialy, ale to bylo z jejich strany vše. Pak už se střelecky zase jenom prosazovali domácí. Most si tak výrazně upevnil druhé místo v tabulce skupiny.

HC Most - SHC Maso Brejcha Klatovy 7:1
Branky a asistence: 4. Tauš, 13. Tauš (Salač, Kuncl), 18. Kuncl (Tauš, Divíšek), 23. Salač (Divíšek, Tauš), 27. Setikovský (Šafařík), 37. Kuncl (Salač, Divíšek), 53. Hruška (Bíza, Šulc) - 25. Fiala (Mainer). Rozhodčí: Vláčil - Chochola, Andrejsek. Vyloučení 11:12, navíc Jež (Klatovy) 10 min. os. trest a do konce utkání, Fiala (Klatovy) 10. min os. trest. Využití 3:1, oslabení 1:0. Diváci: 150. Třetiny 3:0, 3:1 a 1:0.

Sestava Mostu: Brzobohatý - Martinec, Müller, Havlůj, Kuncl, Šulc, Panuška, Brožovský - Salač, Divíšek, Tauš - Nedrda, Prorok, Šafařík - Hruška, Setikovský, Bíza.

Sestava Klatov: Jež (13. Sedláček) - Fiala, Zeman, Mainer, Kašpar, Plánička, Mrázek, Černý, Bastl - Kajer, Vondryska, Špaček - Horejš, Maxa, Steiner - Švík, Hobl, Kocman - Pavlis, Čuban.