sylvia

Litvínov hledá dodavatele pro projektovou dokumentaci modernizace zimního stadionu

16.02.2011 13:39:48 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: LITVÍNOV

 Litvínov hledá dodavatele pro projektovou dokumentaci modernizace zimního stadionu

Rada města Litvínova na svém posledním jednání schválila výběrové řízení na dodavatele pro zpracování projektové dokumentace modernizace Zimního stadionu Ivana Hlinky.

Z tiskové zprávy města vyplývá, že pro výběr nejvýhodnější nabídky bude jako hodnotící kritérium výše nabídkové ceny v korunách. Termín pro podání nabídek je nejpozději do 16. března.  

Hodnotící komise zasedne hned následující den, tedy 17. března.

Rada města už v loňském roce uložila vedoucí odboru investic zajistit zadání zpracování všech fází projektové dokumentace pro Rozšíření a modernizace ZS Ivana Hlinky v Litvínově, s vazbou na uvažovanou budoucí výstavbu sportovního areálu Ivana Hlinky. Zahájí se přípravné, průzkumné a projektové práce a další potřebné kroky pro vydání stavebního povolení.

Již v polovině minulého roku zahájilo vedení města Litvínov jednání se společnostmi v rámci skupiny Unipetrol ve věci získání financí na zpracování tohoto projektu.

Důvodem modernizace ZS Ivana Hlinky jsou požadavky Asociace profesionálních klubů ledního hokeje ČR (APK LH) na minimální diváckou kapacitu hlediště, tak aby litvínovský zimní stadion splňoval licenční podmínky účasti v extralize ledního hokeje. Minimální divácká kapacita tedy musí zajišťovat alespoň 5 000 míst, s tím, že hlediště musí mít alespoň 3 500 míst k sezení. V současnosti je to pouze 2 000 míst.

Studie řešící tuto problematiku jsou již zpracovány, teď je na řadě projektová dokumentace. Ta bude financována z daru společnosti Unipetrol Doprava, který město Litvínov přijalo na konci minulého roku.


Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Mostecka

Hokejisté uspěli i s juniory v sestavě

Divokou přestřelku na závěr základní části II. ligy skupina Západ absolvovali hokejisté HC Most. Z Klatov si s jedenácti juniory v sestavě přivezli výhru 7:5 po třetinách 3:1, 3:2 a 1:2. Hattrickem se blýskl Vlastimil Salač. Branky Mostu: 5., 35. a 60. Salač, 3. Čmolík, 4. Martinec, 21. Setikovský, 25. Bíza. Sestava Mostu: Sork - Vondráček, Müller, Panuška, Polák, Řádek, Kabeláč - Martinec, Setikovský, Bíza - Lindner, Přeučil, Salač - Černý, Bedecs, Kail - Novák, Čmolík, Šimek. V úterý Mostečtí vstoupí do čtvrtfinále play off, od 18 hodin přivítají na svém stadionu Děčín.

Házenkářky v Bánovcích prohrály

Házenkářky DHK Baník Most se ze slovenských Bánovců nad Bebravou vracejí s porážkou. V 18. kole interligy podlehly domácímu týmu 27:30 po poločase 14:15. Černí andělé z Mostu tak zůstávají na předposledním 13. místě tabulky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Fotbalisté Baníku získali další tři body
Hokejová klubová TV zahájila svou třetí sezonu
Litvínov hledá dodavatele pro projektovou dokumentaci modernizace zimního stadionu
Fotbalisté doplatili na zahozené šance
Ondřej Frýba vítězem Poháru SVČ Most

Nejčtenější články

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT