10 symfonie

Fotbalisté doplatili na zahozené šance

12.02.2011 19:10:21 | Autor: Vladimír Škaloud | Rubrika: SPORT | Obce: MOST

Napočtvrté to už nevyšlo. Mostečtí po třech přípravných výhrách v řadě tentokrát padli. Na umělé trávě v Praze nestačili na suverénního lídra ČFL, střížkovské Bohemians, kterým podlehli 2:4. Na vině byla především mizerná koncovka hostí, kteří zahodili spoustu jasných šancí. en iyi dershane

„Ve druhém poločase byl náš výkon kvalitnější, což bylo dáno i tím, že soupeři mnohem rychleji než nám docházely síly,“ poznamenal pro klubové stránky Jorge Aňon, trenér Mostu.

Utkání pro zranění nedohrál Frnoch, naopak stoper Lafrance, který teprve v pátek odpoledne přicestoval ze Salvadoru, kde v mezistátním duelu reprezentoval Haiti, odehrál na Střížkově celý zápas.

FK Bohemians Praha – FK Baník Most 4:2

Branky: 33. Ibe, 40. Grznár, 51. Fenyk, 65. Macháček – 57. Franěk, 70. Černý. Poločas: 2:0.

Sestava Mostu: Paleček (46. Pokorný) – Jendruščák, Běloušek, Lafrance, Knakal – Rusetski (70. Černý), Hofmann (46. Schut), Jedinák (46. Christof), Rosendo – Badalyan (46. Frnoch), Bednář (46. Franěk).