NJ Dobrovolnici

Kyjice vyhrály dorostenecký turnaj v Bečově

31.01.2011 14:37:00 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: Bečov

Kyjice vyhrály dorostenecký turnaj v Bečově

Sportovní hala v Bečově hostila fotbalový turnaj dorostenců. Turnaje se zúčastnilo deset týmů a z vítězství se nakonec radovaly Kyjice.

Hrálo se ve dvou skupinách a podle umístění ve skupině pak hrály proti sobě o konečné umístění v turnaji. V takzvané Žluté skupině se představily Strupčice, Košťany, Tuchořice, Černčice a Soběchleby. Modrou skupinu tvořily Polerady, Kyjice, Údlice, Cítoliby a Ledvice.

Utkání o 9. místo: Soběchleby - Ledvice 1:1, na penalty 2:3. Utkání o 7. místo: Strupčice - Údlice 0:1. utkání o 5. místo: Tuchořice - Cítoliby 1:3. Utkání o 3. místo: Černčice - Polerady 0:0, na penalty 1:3. Finále: Košťany - Kyjice 0:1.

Ve finále se mimo jiné hrálo také o titul nejlepšího střelce turnaje, protože dva hráči měli stejný počet střelených branek. Nakonec branka Minaříka z Kyjic rozhodla nejen o vítězství v turnaji, ale také o nejlepším střelci.

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Müller z Polerad, který obdržel za celý turnaj pouze jednu branku.

„Podle ohlasů účastníků byl turnaj povedený," prozradil Našemu Mostecku Karel Pácl, jeden z organizátorů s tím, že z jednotlivých týmů se ozývaly hlasy, že podobných turnajů pro dorostence by mělo být daleko více. „Chtěl bych také poděkovat společnosti Posmayspol, která nám pomohla turnaj zabezpečit finančně. Bez podobných mecenášů se takovéto turnaje uskuteční jen těžko," uzavřel Pácl.

Konečné pořadí: 1. Kyjice, 2. Košťany, 3. Polerady, 4. Černčice, 5. Cítoliby, 6. Tuchořice, 7. Údlice, 8. Strupčice, 9. Ledvice, 10. Soběchleby.

Podívejte se ve fotogalerii na okamžiky z turnaje


Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 6 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT