donch

Hokejová klubová TV zahájila svou třetí sezonu

30.09.2011 13:19:00 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: LITVÍNOV

Hokejová klubová TV zahájila svou třetí sezonu

Extraligový HC Verva Litvínov má svou vlastní klubovou TV. Nápad s jejím založením vznikl v roce 2009.

„Myšlenku vytvářet klubový magazín a další materiály jsem měl v hlavě hodně let, ale až v roce 2009 se vše dalo na papír, proběhlo jednání s vedením a TV mohla vzniknout," říká šéfredaktor hokejové TV Karel Schön.

Klubová TV HC Verva Litvínov pro fanoušky připravuje jednou týdně klubový magazín. V něm naleznou veškeré informace nejenom z A týmu, ale i z dalších oddílů klubu. „Snažíme se zachytit dění v klubu po všech stránkách, nenatáčíme pouze u A týmu, ale pravidelně je snahou dodávat informace od juniorů, staršího i mladšího dorostu, ale i od těch úplně nejmenších, a samozřejmostí je informovanost o ženském hokeji a zákulisí klubu," doplňuje Schön s tím, že s kameramanem Milanem Svítkem připravují například informace o tom, jak se šijí dresy hráčů, kdo se postará o brusle. V minulé sezóně bylo představeno zákulisí v rozhlasové kabině a další zajímavosti.

Hokejový magazín klubu HC Verva Litvínov je k vidění na oficiálních webových stránkách oddílu jednou týdně. „Materiál s Karlem upravujeme, sestříháme zvukovou stopu, i tu obrazovou, dodají se titulky a po dalších úpravách je magazín hotový," říká Milan Svítek. Ten také prozradil, že technické zpracování jednoho dílu magazínu ve střižně zabere čtyři až pět hodin. „Hodně záleží na tom, jak se Karel hodně rozkecá a jak je magazín dlouhý," prozradil s úsměvem na rtu zkušený kameraman.
Klubová TV dodává kromě oblíbeného hokejového magazínu i pozvánky na každý extraligový zápas před domácím publikem. Ty jsou umístěny na webových stránkách klubu dva až tři dny před zápasem. „Snažíme se tam pravidelně dávat minimálně tři hráče a trenéra. Další snahou je měnit v pozvánkách tváře, aby nemluvili pořád stejní hráči," prozradil Karel Schön.

Obsazení redakceTV:

Karel Schön - šéfredaktor
Milan Svítek - hlavní kameraman
Ondřej Frýba - asistent kamery

Natáčení jednotlivých reportáží do magazínu přináší i úsměvné historky. Denní kontakt s A týmem k tomu přímo vybízí. „Hráči jsou profíci. Musím říct, že se za těch několik let nestalo, aby nám někdo rozhovor odmítl, to už se musí stát něco opravdu výjimečného," podotýká Karel Schön.

Nejaktivnější při rozhovorech je brankář Martin Volke. Ten, jak nám prozradili autoři magazínu, velice ochotně i vyřídí vzkaz do kabiny na daného hráče na rozhovor. Zkušení hráči odpovídají pokaždé a pohotově. Problém je někdy s mladšími hráči, kteří ještě nemají takovou praxi před kamerou.

Hokejový magazín bude pokračovat i v nové hokejové sezóně 2011/2012, chybět nebudou pozvánky na zápasy. „Nechci prozrazovat vše, ale v jednání jsou i další novinky, tak snad se vše v co nejbližší době povede a další litvínovský televizní projekt bude na světě," uzavřel Karel Schön.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Mostecka

Hokejisté uspěli i s juniory v sestavě

Divokou přestřelku na závěr základní části II. ligy skupina Západ absolvovali hokejisté HC Most. Z Klatov si s jedenácti juniory v sestavě přivezli výhru 7:5 po třetinách 3:1, 3:2 a 1:2. Hattrickem se blýskl Vlastimil Salač. Branky Mostu: 5., 35. a 60. Salač, 3. Čmolík, 4. Martinec, 21. Setikovský, 25. Bíza. Sestava Mostu: Sork - Vondráček, Müller, Panuška, Polák, Řádek, Kabeláč - Martinec, Setikovský, Bíza - Lindner, Přeučil, Salač - Černý, Bedecs, Kail - Novák, Čmolík, Šimek. V úterý Mostečtí vstoupí do čtvrtfinále play off, od 18 hodin přivítají na svém stadionu Děčín.

Házenkářky v Bánovcích prohrály

Házenkářky DHK Baník Most se ze slovenských Bánovců nad Bebravou vracejí s porážkou. V 18. kole interligy podlehly domácímu týmu 27:30 po poločase 14:15. Černí andělé z Mostu tak zůstávají na předposledním 13. místě tabulky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Fotbalisté Baníku získali další tři body
Hokejová klubová TV zahájila svou třetí sezonu
Litvínov hledá dodavatele pro projektovou dokumentaci modernizace zimního stadionu
Fotbalisté doplatili na zahozené šance
Ondřej Frýba vítězem Poháru SVČ Most

Nejčtenější články

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT