06 debl

Hokejisté pykali za nedisciplinovanost

09.02.2011 20:49:09 | Autor: Vladimír Škaloud | Rubrika: SPORT | Obce: MOST

Mostečtí hokejisté se v základní části II. ligy skupina Západ rozloučili se svými fanoušky neslavně. Ve 35. kole podlehli Děčínu 4:7. Na jejich druhém místě po dlouhodobé fázi soutěže, kterou zakončí v neděli v Klatovech, to však již nemohlo nic změnit. Ve čtvrtfinále play off tak narazí na sedmý tým tabulky.

Poněkud lehkovážně hrající domácí naprosto nezvládli třetí třetinu, kdy vlastní nedisciplinovaností soupeři vítězství přímo naservírovali. S tresty do konce utkání odešli předčasně do kabin Jan Divíšek, Vítězslav Nedrda a Zdeněk Tauš. V play off by podobné zkraty mohly mostecké hráče mrzet mnohem více.

HC Most – HC Děčín 4:7

Branky a nahrávky: 25. Přeučil (Hruška, Salač), 34. Setikovský (Divíšek, Tauš), 35. Hruška (Přeučil), 44. Tauš (Prorok) – 7. Zika (Sádovský), 24. Filipovský (Zika), 27. Zika (Filipovský), 41. Oliverius z trestného střílení, 46. Zika (Sádovský, Stezka), 50. Filipovský (Zika), 51. Sádovský (Zika). Rozhodčí: Grech – Gerát, Sentenský. Třetiny: 0:1, 3:2, 1:4.

Sestava Mostu: Melichar (27. Brzobohatý) – Charousek, Havlůj, Panuška, Martinec, Šulc, Müller – Tauš, Divíšek, Luštinec – Maxa, Vrtek, Setikovský – Nedrda, Prorok, Bíza – Hruška, Přeučil, Salač.