NJ Dobrovolnici

Fotbalová Souš je znovu Baník, valná hromada zvolila nové vedení

18.01.2011 12:45:18 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: MOST

Fotbalová Souš je znovu Baník, valná hromada zvolila nové vedení

Valná hromada TJ Baník Souš, která se uskutečnila v restauraci na hřišti, zvolila nejen nové členy výkonného výboru, ale rozhodla také o tom, že se fotbalová Souš vrací k názvu Baník. Naše Mostecko o tom v úterý informoval nově zvolený předseda výkonného výboru Luboš Luňáček.

Hlavními body valné hromady bylo odvolání členů výkonného výboru a následné zvolení nových členů výkonného výboru tělovýchovné jednoty na další čtyřleté období. V pětičlenném výboru obhájili svůj post pouze Josef Tancoš a Pavel Kouda.

Tancoš byl opět zvolen místopředsedou tělovýchovné jednoty. Odvolaného předsedu Petra Kabíčka nahradil na pozici předsedy TJ Luboš Luňáček, který působil v klubu do roku 2007. Stanislava Salače vystřídal sekretář klubu Karel Giampaoli a za Roberta Žáka nastoupil Rudolf Seidl, který byl zvolen zároveň tajemníkem výkonného výboru.

Kromě drobných změn ve stanovách rozhodli členové jednoty také o změně názvu oddílu kopané z FK SIAD Souš na FK Baník Souš. Důvodem podle Luňáčka bylo nejen odstoupení firmy SIAD a.s. od podpory kopané, ale i touha vrátit se k tradičnímu názvu klubu, jehož historie sahá až do roku 1919.


Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT