10 symfonie

Druholigový Baník Most porazil prvoligové Ústí nad Labem

05.02.2011 16:04:25 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: MOST

Druholigový Baník Most porazil prvoligové Ústí nad Labem

Fotbalisté druholigového FK Baník Most jedou a v zimní přípravě se stále drží na vítězné vlně. V sobotním utkání zůstalo na jejich kopačkách prvoligové Ústí nad Labem. Jediný gól utkání zařídil Zoran Danoski a objektiv webu Naše Mostecko jeho pěknou akci zachytil.

Baníkovci zdolali již třetího soupeře v řadě. O výhře nad Ústím nad Labem rozhodl gólem ve 33. minutě po kličce a střele podél vybíhajícího brankáře Zoran Danoski.

Trenér Stanislav Hofmann hodntoil utkání jako velice kvalitní. „Branku jsme vstřelili z akce, kterou nacvičujeme na tréninku," prozradil s tím, že po přestávce se Most více soustředil na defenzivní činnost a brejkové situace. „V obraně jsme si počínali dobře, soupeře jsme do žádné gólové šance nepustili. Znovu jsme si dokázali, že umíme hrát vyrovnaně s každým," uzavřel Hofmann.

FK Baník Most - FK Ústí nad Labem 1:0 (1:0). Branka 33. Danoski.
Sestava Mostu: Paleček - Jendruščák, Lafrance, Běloušek, Knakal - Rusetski (60. Loos), Christof, Hofmann, Danoski (46. Rosendo) - Badalyan, Bednář (46. Frnoch). Trenéři: Aňon, Hofmann.

Podívejte se ve fotogalerii ještě jednou na to, jak Danoski střílí vítězný gól, a na další momentky ze zápasu Most - Ústí nad Labem.


Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT