Dorosty Baníku v memoriálu Vlastimila Marečka nestačily na soupeře ze Sokolova

27.01.2011 09:42:14 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: MOST

V dalším kole fotbalového memoriálu Vlastimila Marečka změřily dorosty FK Baník Most své síly se svými vrstevníky z Baníku Sokolov. Oba mostecké celky v derby dvou Baníků neuspěly. Starší dorostenci prohráli 1:2, mladší 2:3.

FK Baník Most U19 - Baník Sokolov 1:2 (0:0). Branka: Holman z penalty.
Sestava FK Baník Most U19: Holman - Soukup, Kopas, Hornof, Levý - Ferko, Karaus, Nový, Kotlan, Peter - Nikovski. Střídali : Peresťuk - Holman, Žák, Banovič, Bleha, Koutník, Lokes, Šifalda, Papežík, Šmok.Trenér: Barborík.

FK Baník Most U17 - Baník Sokolov 2:3 (1:2). Branky: 39. Koudelka z penalty, 73.Vokurka.
Ani ve druhém zápase na nové umělé trávě na Souši naši nejmladší dorostenci neuspěli. V první půli tým inkasoval dvakrát a dokázal do přestávky odpovědět pouze jednou, když se z penalty prosadil Koudelka. Ve druhé polovině se hra ze strany domácích přece jen zlepšila. „Zvětšil se důraz, zvýšil pohyb a zpřesnila kombinace," upřesnil trenér Pavel Schettl s tím, že výsledkem bylo několik šancí a srovnání stavu Vokurkou na 2:2. „Bohužel zmatky v obraně a nepovedený odkop brankáře pět minut před koncem znamenal opět vedení Sokolova a konečné vítězství 2:3," dodal kouč.
FK Baník Most U17: Juska - Haspra, Braum, Vokurka, Schuchardt - Bechner, Bula, Koudelka, Prokop - Exner, Kopta. Střídali : Weisser, R. Němec, Papežík, Hříbal, Deák. Trenéři: Schettl, Bystrý.