Většímu debaklu od Mostu zabránil skvělým výkonem gólman Holeš

22.01.2011 21:38:14 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: MOST

V utkání 30. kola druhé hokejové ligy skupiny Západ hostil domácí HC Most na svém ledě celek Predators Česká Lípa. Domácí v utkání nakonec zvítězili jen 3:0, když většímu debaklu zabránil svým skvělým výkonem českolipský brankář Holeš.

Poměrně dlouho se čekalo na gól, protože domácím ve skórování již od úvodního buly bránil již zmiňovaný gólman, který pochytal či povyrážel do bezpečí většinu mosteckých střel. Až ve 24. minutě se domácí konečně dokázali prosadit. Charouskovu střelu zblízka dopravil za Holešova záda Přeučil. Druhý Mostecký gól přišel těsně před druhým odchodem do kabin. V souboji s hostujícím gólmanem se prosadil Brožovský, který si tak připsal svou premiérovou branku.

Na konečných 3:0 upravil pět minut před koncem Setikovský, který zblízka po ledě mezi betony překonal Holeše v brance hostí. Posledních sedm minut zápasu museli zvládnout pouze dva rozhodčí, hlavní Kostourek a čárový Sentenský. Druhý čárový sudí Gerát se totiž v 53. minutě zranil na ruce a musel být ošetřen. Utrpěl u hrazení tržnou ránu, která krvácela. „Spravilo to pár stehů," řekl po utkání Gerát, který už byl zase v dobré náladě.

HC Most - HC Predators Česká Lípa 3:0
Branky a nahrávky: 24. Přeučil (Charousek), 40. Brožovský (Tauš), 55. Setikovský (Bíza). Rozhodčí: Kostourek - Gerát, Sentenský. Vyloučení: 5:7. navíc Šulc 10 min. os. trest. Bez využití. Třetiny 0:0, 2:0, 1:0.

HC Most: Melichar - Charousek, Brožovský, Šulc, Martinec, Havlůj, Kuncl - Šafařík, Tauš, Hruška - Maxa, Setikovský, Bíza - Kašťák, Böhm, Přeučil - Salač.

Podívejte se ve fotogalerii na momentky z utkání.