Zeman podpora

Úspěšná sezóna litvínovských malých národních házenkářů

29.06.2014 07:55:04 | Autor: Marek Tomčík | Rubrika: SPORT | Obce: LITVÍNOV

Úspěšná sezóna litvínovských malých národních házenkářů

Závěr letošní sezony byl úspěšný pro mládežnická družstva národní házené KNH Litvínov. Hned dvě družstva bojovala o mistrovský titul ČR a jedno družstvo se zúčastnilo finálového turnaje Poháru ČR. Opět se ukázalo, že v Litvínově umějí s mládeží dlouhodobě pracovat, což nese výsledky i úspěchy.

Starší žačky uhrály 3. místo na Poháru ČR
Družstvo starších žaček pod vedením trenérů Zdeňky Bilohuščínové a Petra Hojera vybojovalo v dlouhodobé soutěži stříbro v oblastním přeboru a zajistilo si tak postup do závěrečného turnaje Poháru ČR v Žatci. V konkurenci dalších 6 družstev po 3 výhrách skončilo na bronzové příčce. K lepšímu umístění mu chybělo více zkušeností, protože družstvo bylo sestaveno částečně z mladších žaček, což je naopak příslibem pro další sezóny.

Sestava starších žaček v sezóně 2013/14: Váňová - Šimůnková, Morávková, Hovorková, Uhrová, Tomčíková, Alferiová, Kundertová, Tancošová a Štorkupová.

Mladší žáci na 5. místě v ČR
Tým mladších žáků odehrál skvělou sezónu v severočeském oblastním přeboru, kterému naprosto dominoval a s přehledem jej vyhrál. Finálový turnaj mistrovství ČR se konal v severomoravské Studénce. Litvínovští malí házenkáři byli vyrovnaným soupeřem všem účastníkům, ale dokázali zvítězit pouze v jednom utkání, a to s Bakovem nad Jizerou. Se dvěma body a čtyřmi porážkami nakonec obsadili 5. místo v České republice v kategorii mladších žáků.
Sestava mladších žáků v sezóně 2013/14: Najman - Pavlík, Pajer, Lerch, Jiráň P., Jiráň J., Schulz, Lukáš, Gajarský, Heidenreich a Šimůnek, trenéři Gajarský a Heidereich.

Mladší žačky vítězem oblastního přeboru a bronzové v ČR
O největší klubový úspěch se v právě skončené sezóně postaraly nejmenší házenkářky. Po vzoru svých stejně starých spoluhráčů vyhrály oblastní přebor. V zimní sezóně přidaly stříbro z halového mistrovství ČR a odjížděly na finálový turnaj mistrovství ČR s ambicemi na medaili. Tři výhry, jasná prohra s pozdějším mistrem z Přeštic a smolná porážka s Krčínem určila konečné 3. místo v České republice. Bronzová medaile je obrovským úspěchem, na kterém se podepsala celoroční dřina samotných hráček i práce trenérského dua Jan Viktora starší - Jan Viktora mladší a vedoucího družstva Václava Jarůška.
Sestava mladších žaček v sezóně 2013/14: Plachá, Zvěřinová - Donátová, Stará, Marešová, Pavlíková, Puffová M., Puffová K., Prantová, Jarůšková, Tancošová, Štorkupová, Ješková, Hojerová a Haiflerová.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Mostecka

Tradiční příměstský kemp basketbalistů

Již tradiční příměstský přípravný kemp chystají na červenec mostečtí basketbalisté. Ten je určen hráčům ročníku narození 1998 a mladším. Probíhat bude v Mostě od 7. do 11. července. Zúčastní se jej i zajímaví hosté.

Litvínovský Baránek v nominaci dvacítky

V nominaci na kemp brankářů a obránců ČR do 20 let je i litvínovský bek Marek Baránek. Kemp se uskuteční 21. a 22. června v Rokycanech. Asistentem trenéra Přerosta na této akci bude i litvínovský kouč Radim Skuhrovec


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Litvínov se dohodl s Hanzlem
Atleti AK Most Miroslav Pros a Patrik Suchopárek vítězí v mezikrajovém utkání v Jablonci
Tůma z Kance a Masopust z Levels se prosadili hned pětkrát
Jubilejní ročník Míčového sedmiboje vyhráli Polata s Markem
Úspěšná sezóna litvínovských malých národních házenkářů

Nejčtenější články

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT