Zeman podpora

Tůma z Kance a Masopust z Levels se prosadili hned pětkrát

04.07.2014 06:05:45 | Autor: Aleš Janeček | Rubrika: SPORT | Obce: MOST

Tůma z Kance a Masopust z Levels se prosadili hned pětkrát

Poslední předprázdninová neděle přinesla rovněž poslední předprázdninové kolo Mostecké ligy malé kopané. V jeho rámci bylo odehráno pouze pět zápasů, neboť utkání Gamblers Most - Nostalgici bylo odloženo.

Tohoto odložení využil tým FC Kanec, který se díky výhře dostal do čela průběžné tabulky a největší favorit, Gambleři, tak paradoxně stráví celé prázdniny na druhé pozici.

Kolo bylo zahájeno střetnutím mezi týmy proOFFICE a FC Citizens. Ti, ačkoli se nesešli zdaleka v nejsilnější sestavě, kladli překvapivě tuhý odpor a proOFFICU nakonec podlehli pouze 3:2 po nerozhodném poločase 2:2. Dva góly vítězů vstřelil Zdeněk Kušnír (2+0) doplněný Janem Berkou (1+0). Za poražené skórovali Antonín Fišer (1+0) a Ladislav Kobylák (1+1).

Druhé utkání dne proti sobě svedlo týmy Old Bridge a FC Boe United. Hráči Boe odehráli celé utkání pouze v šesti, tedy bez střídání. Přesto dokázali soupeře porazit v poměru 2:4. O to se zasloužila zejména čtveřice jeho hráčů Petr Antonů (1+1), Antonín Harzer (2+0), Lukáš Hejtman (0+2) a Tomáš Walter (1+1). Za Old Bridge snižovali David Gábel a Pavel Klárman (oba 1+0), když jim nahrával Lukáš Haspra (0+2).

Následoval zápas mezi FC Levels a FC Gunners Most. Gunneři se před prázdninami rozloučili sympatickým výkonem a jejich historicky první bod jim utekl o pouhý jeden gól, neboť podlehli 6:5. Kdyby v týmu FC Levels nenastoupil Jiří Masopust, pravděpodobně by se utkání vyvíjelo jinak. Tento hráč však sám vstřelil tolik gólů, co soupeř, tedy pět. Ze spoluhráčů mu nejvíce sekundovali Patrik Hendrych (1+2) a Arnošt Adámek (0+2). V týmu Gunners se o góly starali zejména Martin Fryč a Lukáš Christoph (oba 1+2).

Poté na sebe narazili FC Kanec a Inseminátors FC. Inseminátoři sice dokázali vyhrát poločas 1:2, ale nakonec podlehli 7:3, neboť i Kanec měl svého pětigólového střelce. Je pravidlem, že v jeho řadách je mimořádně střelecky potentní Tůma a ani v tomto zápase tomu nebylo jinak. Tentokrát se však nejednalo o Františka, ale o jeho bratra Kamila (5+1), který se stal bodujícím kola. Ze spoluhráčů ještě výrazněji bodovali Petr Vlášek (0+3) a František Tůma a Petr Linka (oba 1+1). Za poražené se prosadili Jan Pyskatý (2+0) a Pavel Jarolím (1+1).

Poslední góly před dvouměsíčním ligovým klidem padly v utkání Sportbar Delta proti FK Mamut. Čistě papírově mělo jít o snadnou záležitost pro Sportbar, ale Mamut nechtěl dát svou kůži lacino. Přesto nakonec po poločase 2:2 podlehl 3:2. Za vítěze skórovali Martin Pučok (2+0) a Karel Horák (1+0). Na všechny tři góly nahrával Vít Popelka (0+3). Za Mamut odpovídali Radek Valoušek (1+1) a Jiří Laštovka (1+0).

Prázdniny stráví na prvních třech místech průběžné tabulky týmy FC Kanec, Gamblers Most a proOFFICE.

V kanadském bodování soutěže se na prvním místě opevňuje František Tůma z FC Kanec (82 bodů). Nikdo z jeho pronásledovatelů v tomto kole nebodoval a tak stále platí, že další jsou Adam Koudelka z Gamblers Most (72) a Ladislav Kešner z FC Citizens a Stanislav Levý ze Sportbaru Delta (oba 66).

Tůma si o gól polepšil i v čele střelců ligy (54 gólů). Druhý je Adam Koudelka (49) a třetici uzavírá Ladislav Kešner (41).

Trojice nejlepších nahrávačů ligy je vlastně čtveřicí, neboť se na třetí pozici dotáhl Vít Popelka ze Sportbaru Delta (25 asistencí). S ním je třetí Ladislav Kešner (25). Před nimi pak jsou František Tůma (28) a v čele Stanislav Levý (30).

Gambleři v tomto kole nehráli a jejich brankář Ondřej Bíro si tak podržel svůj průměr 1,88 obdrženého gólu na zápas, s nímž vládne nejlepším gólmanům. Za ním stráví prázdniny druhý Ondřej Murcko (3,07) ze Sportbaru Delta a Martin Zuda (3,13) z proOFFICE.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Mostecka

Tradiční příměstský kemp basketbalistů

Již tradiční příměstský přípravný kemp chystají na červenec mostečtí basketbalisté. Ten je určen hráčům ročníku narození 1998 a mladším. Probíhat bude v Mostě od 7. do 11. července. Zúčastní se jej i zajímaví hosté.

Litvínovský Baránek v nominaci dvacítky

V nominaci na kemp brankářů a obránců ČR do 20 let je i litvínovský bek Marek Baránek. Kemp se uskuteční 21. a 22. června v Rokycanech. Asistentem trenéra Přerosta na této akci bude i litvínovský kouč Radim Skuhrovec


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Litvínov se dohodl s Hanzlem
Atleti AK Most Miroslav Pros a Patrik Suchopárek vítězí v mezikrajovém utkání v Jablonci
Tůma z Kance a Masopust z Levels se prosadili hned pětkrát
Jubilejní ročník Míčového sedmiboje vyhráli Polata s Markem
Úspěšná sezóna litvínovských malých národních házenkářů

Nejčtenější články

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

ABcomp.cz, s.r.o. - již 16 let se staráme o Vaše problémy s výpočetní technikou.

Fotogalerie Videogalerie

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT