NJ Dobrovolnici

Trenér Růžek: Podzimní trend chceme udržet i na jaře

13.01.2011 09:49:38 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: HORNÍ JIŘETÍN

Trenér Růžek: Podzimní trend chceme udržet i na jaře

Desáté místo v tabulce a zisk 22 bodů a pouhá tříbodová ztráta na třetí místo. Taková je podzimní bilance fotbalistů Sokola Horní Jiřetín, jednoho z našich dvou zástupců v krajském přeboru. O průběhu podzimu a plánech na jarní část jsme si povídali s trenérem týmu Daliborem Růžkem.

I přesto, že mužstvu Sokola Horní Jiřetín patří 10. příčka, má na svém kontě dvě podzimní prvenství. Svým soupeřům nastřílel za všech týmů nejvíce branek, a to 35, a jeho dres obléká nejlepší střelec soutěže Tomáš Režný, který se dokázal jako autor branky prosadit hned 16krát.

Jaký byl podzim z pohledu Sokola Horní Jiřetín?
Určitě jsme spokojeni s hrou, jakou jsme předváděli i s nasazením a vstřelenými brankami. Bohužel, nemůžeme být spokojeni se ziskem bodů. Těch jsme mohli mít určitě více. Ztráceli jsme zbytečnými remízami nebo těsnými porážkami venku, kdy jsme zápasy určitě mohli vyhrát. Vzhledem k tomu, jak je tabulka vyrovnaná, tak jsme mohli být klidně třetí, protože na třetí místo nám dneska chybí tři body.

Teď jste v zimní přípravě. Jak ta vypadá?
Snažíme se samozřejmě dobře potrénovat a připravit se v domácích podmínkách. Máme v plánu kromě soušského Apollo Cupu také další přípravná utkání, většinou s divizními celky. Chceme udržet mladé hráče, kteří jsou u nás na hostování, zatím je vše v jednání, tak uvidíme, jak to dopadne. Z nových tváří máme v mužstvu dva mostecké dorostence, Hojera a Friče, kteří jsou u nás na zkoušku.

A cíle, se kterými půjdete do jarní části?
Tak samozřejmě bychom rádi navázali na solidní podzim. Ve většině zápasů jsme hráli solidní útočný fotbal. Tento trend bychom si chtěli udržet i na jaře, chceme střílet hodně gólů a udržet se v horní polovině tabulky.


Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT