Zeman podpora

Šprtec hráli při Sportovním setkání Most-Marienberg

23.06.2014 06:01:28 | Autor: Jakub Hasil | Rubrika: SPORT | Obce: MOST

Šprtec hráli při Sportovním setkání Most-Marienberg

Druhý ročník Sportovního setkání Most - Marienberg hostila stejně jako v minulém roce sportoviště 15. základní školy Most. Ze zastoupených disciplín byly do oficiálních soutěží zařazeny pouze stolní hokeje.

Šprtcový turnaj suverénně ovládl Petr Henych ze Sokola Stochov-Pečky. Druhé a třetí místo putuje do Meziboří zásluhou Chládka a Paráka. Kategorii žen a dívek vyhrála Valentina Grimmová (Real Draci 18.ZŠ Most). Air-hockeyové zápasy družstev byly součástí Českého poháru a nejvíce bodů si připsal tým Gentlemen Most. Kromě stolních hokejů se při Sportovním setkání Most - Marienberg soutěžilo ve vybraných atletických disciplínách, přehazované a ve fotbale, v němž zvítězili hosté z Heinrich-von-Trebra-Oberschule Marienberg.

Stolní hokeje, tentokráte táhlový hokej Chemoplast a billiard-hockey šprtec, si mohli vyzkoušet i účastníci sportovního odpoledne v SVČ Most. Šprtec, Chemoplast i air-hockey najdou zájemci samozřejmě také v programové nabídce SVČ na školní rok 2014/15.

VÝSLEDKY

Sportovní setkání Most-Marienberg - billiard-hockey šprtec - Český pohár Expres & WTHA Tour Challenger: 1. Petr Henych (Sokol Stochov-Pečky), 2. Jan Chládek, 3. Jan Parák (oba KSH StarColor Meziboří), 4. Ondřej Černý (BHC AB STAIN Most), 5. Jan Beneš (Gentlemen Most), 6. Daniel Kozikowski (KSH StarColor Meziboří), 7. Petr Veis (Old Friends Most), 8. Ladislav Tokár, 9. Milan Dunka (oba ZŠ Janov), 10. Martin Dvořák (KSH ZŠ Meziboří), atd.

Český pohár družstev - air-hockey:
Black Sharks Most - Lejdýs Most 4:1, 4:3, Gentlemen Most - Real Draci 18.ZŠ Most 4:0, 4:0

 

Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Mostecka

Tradiční příměstský kemp basketbalistů

Již tradiční příměstský přípravný kemp chystají na červenec mostečtí basketbalisté. Ten je určen hráčům ročníku narození 1998 a mladším. Probíhat bude v Mostě od 7. do 11. července. Zúčastní se jej i zajímaví hosté.

Litvínovský Baránek v nominaci dvacítky

V nominaci na kemp brankářů a obránců ČR do 20 let je i litvínovský bek Marek Baránek. Kemp se uskuteční 21. a 22. června v Rokycanech. Asistentem trenéra Přerosta na této akci bude i litvínovský kouč Radim Skuhrovec


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Litvínov se dohodl s Hanzlem
Atleti AK Most Miroslav Pros a Patrik Suchopárek vítězí v mezikrajovém utkání v Jablonci
Tůma z Kance a Masopust z Levels se prosadili hned pětkrát
Jubilejní ročník Míčového sedmiboje vyhráli Polata s Markem
Úspěšná sezóna litvínovských malých národních házenkářů

Nejčtenější články

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.

Fotogalerie Videogalerie

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT