05-divadlo

Reichel: V kabině vládlo hrobové ticho

23.01.2011 17:17:02 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: LITVÍNOV

Reichel: V kabině vládlo hrobové ticho

Robert Reichel, který v sobotu po vzájemné dohdoě s vedením HC Benzina Litvínov, odstoupil z funkce hlavního kouče extraligového A mužstva, uspořádal před začátkem nedělního utkání Litvínova s Plzní krátkou tiskovou konferenci.

Na ní zaznělo, že některá média v sobotu zprávu o Reichelově odstoupení prezentovala trochu jinak, než byla vydána. „Já jsem pouze nerezignoval, tak to nebylo, odstoupil jsem až po vzájemné dohodě s vedením klubu," řekl k tomu sám Reichel. Vše podle něj proběhlo tak, že ráno hovořil s předsedou představenstva Vopatem a domluvili se, že odstoupí. Reichel se také omlouval, že po celou sobotu některým novinářům nebral telefon. „Nechtěl jsem mluvit s nikým, chtěl jsem mít klidnou hlavu na tiskovku," řekl.

Reichel podle svých slov v klubu zůstává. „Od pondělí do konce sezóny budu působit jako trenér u 7. třídy. Měl jsem několik nabídek, některé byly i konkrétní, ale nereagoval jsem na žádnou, chci zůstat v Litvínově. Chci si od hokeje trochu odpočinout a uvidím, co bude dál," dodal Reichel.

Na otázku, jak probíhalo loučení s mužstvem Reichel odpověděl, že potom, co se dohodl s vedením klubu na odstoupení, šel to oznámit do kabiny, kde se se všemi rozloučil. „Když jsem to říkal, vládlo tam hrobové ticho. Hráčům jsem řekl, že jim přeju postup do play off, ať bojují. Každému jsem podal ruku," dodal Reichel.


Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT