Zeman podpora

Mladí hokejisté mají k dispozici zrekonstruované fitness centrum

07.02.2012 12:33:42 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: LITVÍNOV

Mladí hokejisté mají k dispozici zrekonstruované fitness centrum

Slavnostní otevření zrekonstruovaného fitness clubu HC Litvínov se uskutečnilo v pondělí v prostorách Zimního stadiónu Ivana Hlinky v Litvínově. Otevření se zúčastnila celá řada hostů, v čele s hejtmankou Ústeckého kraje Janou Vaňhovou.

„Původní už nevyhovující fitness centrum, které využívali členové HC Litvínov, bylo přeměněno na moderní sportovní zařízení s profesionálním vybavením," přiblížil změnu Kamil Havelka, předseda občanského sdružení HC Litvínov.

Náklady na stavební práce při rekonstrukci činily 10 800 000 korun, vybavení fitness si vyžádalo ivesticei ve výši 3 200 000 korun.

„Díky podpoře Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR a Ústeckého kraje má nyní sportující veřejnost v Litvinově k dispozici zařízení vysoké úrovně. Rekonstrukci fitness v prostorách Zimního stadiónu Ivana Hlinky lze považovat za další významný krok při obnově tohoto stánku litvínovského hokeje," řekl dále Havelka.

„Prostředí, které až dosud sportovci při fyzické přípravě využívali, bylo již nevyhovující a prakticky přesluhovalo. Nové fitness se může celorepublikově řadit mezi profesionální zařízení nejvyšší úrovně," zdůraznil krajský radní Martin Klika.

Poděkováni podle šéfa občanského sdružení Havelky patří oběma hlavním partnerům a zároveň všem, kteří se na modernizaci fitness klubu podíleli, bez jejichž dotací a spolupráce by HC Litvínov tak nákladnou investiční akci nemohlo zrealizovat.


Občanské sdružení HC Litvínov je registrováno od roku 1990. Posláním občanského sdružení je zabezpečovat sportovní činnost v místě působení zejména v oblasti mládežnického a ženského hokeje, krasobruslení a in-line hokeje, a to formou zabezpečení sportovní přípravy, pořádáni soutěži, zápasů a turnajů a účast


Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 9 fotek)

 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Mostecka

Tradiční příměstský kemp basketbalistů

Již tradiční příměstský přípravný kemp chystají na červenec mostečtí basketbalisté. Ten je určen hráčům ročníku narození 1998 a mladším. Probíhat bude v Mostě od 7. do 11. července. Zúčastní se jej i zajímaví hosté.

Litvínovský Baránek v nominaci dvacítky

V nominaci na kemp brankářů a obránců ČR do 20 let je i litvínovský bek Marek Baránek. Kemp se uskuteční 21. a 22. června v Rokycanech. Asistentem trenéra Přerosta na této akci bude i litvínovský kouč Radim Skuhrovec


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Litvínov se dohodl s Hanzlem
Atleti AK Most Miroslav Pros a Patrik Suchopárek vítězí v mezikrajovém utkání v Jablonci
Tůma z Kance a Masopust z Levels se prosadili hned pětkrát
Jubilejní ročník Míčového sedmiboje vyhráli Polata s Markem
Úspěšná sezóna litvínovských malých národních házenkářů

Nejčtenější články

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

Fotogalerie Videogalerie

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT