d-kral

Litvínov podlehl Mladé Boleslavi

22.12.2010 21:29:19 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: LITVÍNOV

V utkání 32. kola hokejové Tipsport extraligy podlehl domácí HC Benzina týmu Mladé Boleslavi 3:5.

Domácí sice v utkání vstřelili úvodní gól, ale paradoxně je to uklidnilo natolik, že soupeře to nastartovalo k lepšímu výkonu. Ještě do přestávky totiž Mladá Boleslav otočila výsledek a pak už jen udržovala pro sebe příznivý stav skóre.

„Odjíždíme spokojeni, protože jsme si k Vánocům nadělili tři velice cenné, a vzhledem k situaci, v které jsme, důležité body na ledě soupeře. Dobře nám zachytal gólman Schwarz," hodnotil utkání kouč hostí Miloš Holaň.

Naproti tomu domácí trenér Jiří Kučera spokojen být rozhodně nemohl. „Je to pro nás velké zklamání. Po úvodním gólu jsme nehráli to, co jsme si řekli. Navíc, když jsme vstřelili kontaktní gól a vypadalo to slibně, tak jsme byli hned zase vyloučeni, což nás stálo hodně sil," řekl po skoneční zápasu Kučera.

HC Benzina Litvínov - BK Mladá Boleslav 3:5
Branky a nahrávky: 3. Jánský (Jenáček, Kubinčák), 27. Vopat (Skuhrovec), 54. Trávníček (Skuhrovec) - 7. Hay (Divíšek), 15. Mikuš (Pabiška), 18. Hrdel (Bahenský), 26. Macho, 56. Vrbata (Bahenský, Chaloupka). Rozhodčí: Husička, Blecha - Jílek, Jindra. Vyloučení 14:8, navíc Černošek 10 min. os. Trest. Využití 2:2, oslabení 1:0. Diváků 3 453. Třetiny 1:3, 1:1, 1:1.

HC Benzina Litvínov: J. Hübl (26. Franěk) - Černošek, Švarný, L. Poživil, Kousalík, Kubát, Skuhrovec, Jareš - Lukeš, V. Hübl, Jánský - Ručinský, Kracík, Kubinčák - Černý, Vopat, Trávníček - Bojer, Rindoš, Jenáček. Trenéři: R. Reichel, J. Kučera.