sylvia

Litvínov má rozpočet na rok 2011

27.01.2011 21:36:53 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: LITVÍNOV

Litvínov má rozpočet na rok 2011

Zastupitelstvo města Litvínova na svém jednání v mimořádném termínu schválilo rozpočet na rok 2011. Pro jeho přijetí se vyslovilo 19 zastupitelů, 4 se hlasování zdrželi.

Rád bych za to, že byl rozpočet přijat, všem zastupitelům poděkoval," řekl vzápětí poté, co byl rozpočet města na rok 2011 přijat, starosta Milan Šťovíček.

Vedení města Litvínova jednalo o rozpočtu na tento rok poté, co zastupitelstvo v prosinci loňského roku schválilo rozpočtové provizorium. I když vše nasvědčovalo tomu, že o rozpočet se strhne poměrně tuhý boj, nakonec bylo vše jinak a návrh byl s drobnými změnami přijat.

Velký spor nastal v prosinci a posléze i teď před lednovým hlasováním hlavně škrtech v položkách na sport, zejména mládež a o problematickém zavedení bezplatné hromadní dopravy pro seniory.

Zastupitelé nakonec zvolili kompromis. Z rozpočtu vyškrtli příspěvek na bezplatnou hromadnou dopravu ve výši 2,5 milionu korun s tím, že tato částka bude převedena do rezerv, bez účelového určení, aby následně o jejím použití mohlo rozhodnout zastupitelstvo.

Rozpočet je shodkový. Na straně provozních příjmů se počítá s 538 064 000 korun, přičemž výdaje jsou vykalkulovány na 525 557 000 korun. Kapitálový rozpočet počítá s výší příjmů 3 000 000 korun, na straně výdajů pak s částkou 82 394 000 korun.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Mostecka

Hokejisté uspěli i s juniory v sestavě

Divokou přestřelku na závěr základní části II. ligy skupina Západ absolvovali hokejisté HC Most. Z Klatov si s jedenácti juniory v sestavě přivezli výhru 7:5 po třetinách 3:1, 3:2 a 1:2. Hattrickem se blýskl Vlastimil Salač. Branky Mostu: 5., 35. a 60. Salač, 3. Čmolík, 4. Martinec, 21. Setikovský, 25. Bíza. Sestava Mostu: Sork - Vondráček, Müller, Panuška, Polák, Řádek, Kabeláč - Martinec, Setikovský, Bíza - Lindner, Přeučil, Salač - Černý, Bedecs, Kail - Novák, Čmolík, Šimek. V úterý Mostečtí vstoupí do čtvrtfinále play off, od 18 hodin přivítají na svém stadionu Děčín.

Házenkářky v Bánovcích prohrály

Házenkářky DHK Baník Most se ze slovenských Bánovců nad Bebravou vracejí s porážkou. V 18. kole interligy podlehly domácímu týmu 27:30 po poločase 14:15. Černí andělé z Mostu tak zůstávají na předposledním 13. místě tabulky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Fotbalisté Baníku získali další tři body
Hokejová klubová TV zahájila svou třetí sezonu
Litvínov hledá dodavatele pro projektovou dokumentaci modernizace zimního stadionu
Fotbalisté doplatili na zahozené šance
Ondřej Frýba vítězem Poháru SVČ Most

Nejčtenější články

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT