sport-jedna

Jánský hattrickem porazil Třinec

28.12.2010 22:17:08 | Autor: Edvard D. Beneš | Rubrika: SPORT | Obce: LITVÍNOV

V utkání 34. kola hokejové Tipsport extraligy porazil domácí Litvínov celek Ocelářů z Třince. Lví podíl na vítězství měl křídelní útočník Peter Jánský, který v utkání dosáhl hattricku a zkušený Martin Ručinský, který jeden gól dal a na další tři přihrával.

Litvínovu se v domácím prostředí daří a v souboji s druhým Třincem to jesně dokázal. Nejprve tým podržel v 10. minutě brankář Hübl, když vychytal trestné střílení Hrni. Pak se trefil Jánský a poslal Litvínov do vedení. Hrdiny zápasu se poté stali autor hattricku Peter Jánský a Martin Ručinský, jenž jeden gól dal a na další tři přihrál. Další branky přidali Lukeš a závěrečnou do prázdné branky Trávníček.

HC Benzina Litvínov - HC Oceláři Třinec 6:3
Branky a nahrávky: 14., 33. a 52. Jánský (u první asistence V. Hübl, Ručinský, u druhé V. Hübl, jareš a u třetí Jenáček), 24. Lukeš (Ručinský), 31. Ručinský ( V. Hübl) , 60. Trávníček  (Jenáček)- 29. M. Růžička (Peterek, Seman), 41. Květoň , 50. McGregor (Varada , Bonk) Rozhodčí: Mikula, Šír - Lederer, Gebauer. Vyloučení 5:6, navíc Růžička (TŘI) 10 min. os. trest. Využití 4:1. Diváků 3 981. Třetiny 1:0, 3:1, 2:2.

HC Benzina Litvínov: J. Hübl - Černošek, Stříteský, Švarný, Kubát, Skuhrovec, Gula - Ručinský, V. Hübl, Jánský - Jenáček, Lukeš, Kubinčák - Černý, Vopat, Trávníček - Kracík, Rindoš.