Zeman podpora

Druhá porážka Gamblers Most

26.06.2014 05:27:14 | Autor: Aleš Janeček | Rubrika: SPORT | Obce: MOST

Druhá porážka Gamblers Most

Víkend byl v rámci Mostecké ligy malé kopané posledním „dvojitým" před prázdninami. To znamená, že se opět hrálo v sobotu i v neděli. Přestože proběhla dvě kola, bylo celkem odehráno pouze devět zápasů, neboť dva byly odloženy a jeden kontumován.

Sobotní program zahájilo utkání mezi FC Levels a Nostalgiky. To pro sebe získali Nostalgici v poměru 2:7, když nejvýrazněji k tomu přispěli jedinými sobotními hattricky Ladislav Kalbáč (3+1) a Václav Kerner ml. (3+0). Čtyři kanadské body si připsal rovněž Matěj Rudolf (1+3).

Poté následovala porážka týmu proOFFICE od FC Boe United, kteří zvítězili 2:8. Tým proOFFICU nastoupil do zápasu pouze se čtyřmi hráči v poli a výsledek tak není nijak překvapivý. V týmu vítězů opět potvrdil své dirigentské schopnosti Tomáš Walter (1+4). Z ostatních ještě výrazněji bodoval Marek Hrvol (2+1). Oba čestné úspěchy poražených zařídil David Ferenc (1+1).

Třetí zápas dne proti sobě svedl týmy Old Bridge a Inseminátors FC. Inseminátoři pro sebe získali zápas až ve druhém poločase konečným skóre 2:7 po poločasové remíze 2:2. Hned o pět gólů se zasloužil Michal Netolický (2+3). Na tři góly pak nahrával Pavel Jarolím (0+3). V týmu Old Bridge je na obou vstřelených gólech podpis Jaroslav Šromek (1+1).

Neúplné sobotní kolo uzavřelo vítězství týmu FC Kanec nad FC Citizens 4:0. Hned tři hráči si připsali zápis (1+1) a to David Macko, Ladislav Malina a Petr Vlášek. Gólman Kance Ladislav Jochman se vychytanou nulou stal brankářem kola.

Nedělní program přinesl pět zápasů, neboť utkání FC Levels - FC Citizens se neodehrálo kvůli kontumaci ze strany FC Citizens, kteří tak prohráli 5:0.

Kolo otevřel zápas mezi FC Kanec a FC Gunners Most. Ten Gunnerům přinesl další vysokou porážku, tentokrát 21:3. Tato demolice má zejména dva autory a to bratry Tůmovi. František dosáhl na skóre (7+6) a Kamil na (11+2). Mezi Gunnery fotbalové kvality osvědčil Martin Šmejc (2+1).

Druhým zápasem dne bylo překvapení víkendu a to druhá letošní porážka Gamblers Most, tentokrát od týmu FC Boe United, v poměru 3:4. Boe pro sebe získalo již poločas 1:3 a v tom druhém dokázalo své vedení udržet. Dvakrát dokázali bodovat Lukáš Pechar (1+1) a Petr Antonů (0+2). Za Gamblery dvakrát odpovídal Adam Koudelka (2+0).

Po sobotní prohře si v dalším střetnutí spravili chuť hráči proOFFICE, kteří porazili Nostalgiky 8:0. Hned šest bodů zaznamenal Vojtěch Benda (5+1). Brankář Martin Zuda vychytal své druhé čisté konto v řadě a stal se brankářem kola.

V jednu hodinu porazili hráči Old Bridge tým FK Mamut 5:2. Jednoznačně nejvíce se o to zasloužil Michal Broskovics (2+2). Na oba góly poražených nahrával Radek Valoušek (0+2).

Víkendový program uzavřela porážka Sportbaru Delta s Inseminátors FC 2:7. Za vítěze bodovali zejména Roman Bystrý (2+3) a Jiří Pejchar (2+0). Pod oba úspěchy Sportbaru se podepsal David Rubáš (1+1).

Před posledním předprázdninovým kolem se na rozdíl pouhého jednoho bodu přiblížili vedoucím Gamblerům hráči FC Kanec. Na třetím místě jsou aktuálně Inseminátors FC.

Nejlepším hráčům ligy momentálně vévodí František Tůma z FC Kanec (53+27). Následován je Adamem Koudelkou z Gamblers Most (49+23) a třetími Ladislavem Kešnerem (41+25) z FC Citizens a Stanislavem Levým (36+30) ze Sportbaru Delta.

Tůma rovněž vládne střelcům ligy (53 gólů) před Adamem Koudelkou (49) a Ladislavem Kešnerem (41).

Nejlepším nahrávačem je zatím stále Stanislav Levý (30 asistencí) před Františkem Tůmou (27) a Ladislavem Kešnerem (25).

Za ziskem titulu nejlepšího brankáře ligy stále směřuje Ondřej Bíro (průměr 1,88 gólu na zápas) z Gamblers Most. Z uctivé vzdálenosti jej následují Ondřej Murcko (3,07) ze Sportbaru Delta a Daniel Soldan (3,18) z FC Boe United.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Mostecka

Tradiční příměstský kemp basketbalistů

Již tradiční příměstský přípravný kemp chystají na červenec mostečtí basketbalisté. Ten je určen hráčům ročníku narození 1998 a mladším. Probíhat bude v Mostě od 7. do 11. července. Zúčastní se jej i zajímaví hosté.

Litvínovský Baránek v nominaci dvacítky

V nominaci na kemp brankářů a obránců ČR do 20 let je i litvínovský bek Marek Baránek. Kemp se uskuteční 21. a 22. června v Rokycanech. Asistentem trenéra Přerosta na této akci bude i litvínovský kouč Radim Skuhrovec


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Litvínov se dohodl s Hanzlem
Atleti AK Most Miroslav Pros a Patrik Suchopárek vítězí v mezikrajovém utkání v Jablonci
Tůma z Kance a Masopust z Levels se prosadili hned pětkrát
Jubilejní ročník Míčového sedmiboje vyhráli Polata s Markem
Úspěšná sezóna litvínovských malých národních házenkářů

Nejčtenější články

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Prodej a půčovna paddleboardů

Fotogalerie Videogalerie

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT