Zneužívání dávek

Do finále Okresního poháru OBEX Cupu postoupil Horní Jiřetín

03.05.2013 09:02:17 | Autor: Petr Letalik | Rubrika: SPORT | Obce: LITVÍNOV

První semifinále okresního poháru OBEX Cup sehrály týmy TJ Kopisty a Sokol Horní Jiřetín B.

Nelze zobrazit. Prosím nainstalujte si Flash plugin.

Improvizovaná sestava B mužstva Kopist naznačovala, že semifinále bude jasnou záležitostí pro hráče Horního Jiřetína.

Aktivnější, přímočará hra soupeře a urostlá postava zkušeného útočníka Černého dělala domácí obranné řadě velké problémy a tak se soupeř rychle ujal dvoubrankového vedení.

Poté, se hra vyrovnala převážně ve středu hřiště a i domácí útočníci se osmělili ohrozit brankáře hostí. Po nařízeném přímém kopu v blízkosti pokutového území se přesnou trefou střelecky prosadil aktivně hrající Rédl. Tato branka byla pro hráče Kopist ten pravý impuls bojovat a uhrát co nejlepší výsledek. Do poločasu se už ale nic nezměnilo, a tak v polovině utkání byl stav 1:2 pro hosty.

Ve druhém poločase už někteří domácí hráči hráli na pokraji svých sil a úplného vyčerpání. Hosté se do třetice gólově prosadili po rychlém brejku a následném centru z pravé strany. Domácí na tento stav reagovali změnou na některých postech. Do střední zálohy se posunul stoper Benešovský, posila z A týmu Kopist pro toto utkání a za několik minut co několikrát sprinty provětral obranu Horního Jiřetína se gólově prosadil. V poslední minutě si na rohový kop naběhl i domácí brankář Letalik a hlavičkou jen těsně minul tyč hostující branky.

Žádná další branka už nepadla, a tak do finále Okresního poháru Obex Cupu postoupil B tým Horního Jiřetína.

TJ Kopisty B - Sokol Horní Jiřetín B 2:3 (1:2)

Branky Kopist: Rédl, Benešovský.

Sestava: Letalik - Dlouhý, Benešovský, Tesárek, Biely - Cibulka, Suttner, Rédl, Petrovec - Kotlár, Cibrik. Trenér: Tomáš Tesárek.