NJ Dobrovolnici

Krátké zprávy z regionu Mostecka strana 5

Litvínov inspirací pro ostatní města

25.01.2011
V průběhu měsíce ledna proběhla v odboru sociálních věcí Městského úřadu Litvínov pracovní setkání se zástupci z řad vedení měst a příslušných odborů Benešova, Přerova a Štětí. Informovala o tom Petra Lafková, vedoucí odboru sociálních věcí. Návštěva se zajímala zejména o problematiku vyplácení dávek hmotné nouze kombinovanou formou prostřednictvím poukázek, o koncepční řešení této záležitosti v rámci odboru, o spolupráci odboru s městskou policií a o projekt Nulové tolerance.

 

Dorostenci Baníku dvakrát prohráli se Spartou

25.01.2011
Celky dorostenců FK Baník Most změřily své síly s týmy pražské Sparty. V obou případech byli Mostečtí neúspěšní a prohráli. Starší kategorie U19 prohrála 0:3 (0:2), mladší U17 0:4 (0:1). Mladší dorost ještě navíc nastoupil v přípravném utkání proti SpVgg Greuter Furth, se kterým prohrál 2:5 (2:3). Branky Mostu: Koudelka a Karaus.

 

Fotbalisté FK Litvínov hráli s Chomutovem a Lovosicemi

24.01.2011
O víkendu sehrál FK Litvínov dvě utkání. V sobotu se v rámci Krupského poháru změřil síly s Chomutovem, v neděli pak nastoupil v přípravě proti Lovosicím. S Chomutovem těsně prohrál 2:1 (branku dal Polomský), po přísně nařízené penaltě. S Lovosicemi uhrál remízu 2:2, když góly vstřelili Vaculík a Polomský. Ve středu sehrají litvínovští fotbalisté další přípravné utkání. Tentokrát budou v Litvínově na umělé trávě Lomské jejich soupeřem od 18.00 hodin Louny.

 

Město Most chce vstoupit do fotbalové školy

24.01.2011
Do obecně prospěšné společnosti Fotbalová škola Most chce vstoupit měto Most Informoval o tom Karel Novotný, náměstek primátora města Mostu. Proto radní doporučili zastupitelům schválit smlouvu o účasti v této společnosti a současně zastupitelstvu doporučili delegovat zástupce do orgánů této společnosti, a to do správní a dozorčí rady.

 

Muž z Litvínova řešil rodinné spory násilím

24.01.2011
Policejní komisař mostecké policie obvinil z pokusu těžkého ublížení na zdraví 25letého muže z Litvínova. Ten druhý týden v lednu ve večerních hodinách přišel do bytu svých příbuzných, kde žije jeho bývalá družka. Po hádce s 52letým mužem tohoto fyzicky napadl. Několikrát ho udeřil do hlavy a poté, co muž upadl na zem, měl po něm skákat. V útoku pokračoval i potom, co se napadený dostal do jiného pokoje. Pachatel pak z bytu odešel. Poškozený požádal obyvatele domu o přivolání policie a lékařské pomoci. Rychlá záchranná služba zraněného muže převezla do mostecké nemocnice, kde je v léčení do současné doby. Obviněný muž, kterému hrozí vězení tři až deset let, je stíhán policií na svobodě.

 

V Litvínově bude 3. soukromý ples

23.01.2011
V pořadí již 3. soukromý ples se letos připravuje v Litvínově. Jeho dějištěm bude v pátek 25. dubna od 20.00 hodin aula Scholy Humanitas. K tanci a poslechu bude hrát kapela B.A.R. Ples je pořádán pod hlavičkou Občanského sdružení Litvínov občanům.

 

Novým trenérem Litvínova je Vladimír Kýhos

23.01.2011
Vladimír Kýhos, někdejší odchovanec litvínovského hokeje a po skončení hráčské kariéry i trenér, se v neděli ráno stal nástupcem Roberta Reichela na postu hlavního kouče HC Benzina Litvínov. Čtyřiapadesátiletý Kýhos v minulosti vedl například Chomutov, Kometu a působil i na Slovensku.

 

Litvínovští hokejisté neuspěli v Pardubicích

21.01.2011
Na ledě Eatonu Pardubice neuspěli v pátečním utkání 43. kola Tipsport extraligy hokejisté litvínovského HC Benzina, když prohráli 4:2. Litvínov nastoupil s novým strážcem svatyně, kterým byl litoměřický gólman Volke. Jaroslav Hübl ani Petr Franěk, jak informuje klub na svých stránkách, nastoupit nemohli, protože jsou zraněni. Branky Litvínova zaznamenali Kubinčák a Kubát. Sestava HC Benzina Litvínov: Volke - Černošek, Kubát, Stříteský, Jareš, Skuhrovec, Švarný, Gula - Trávníček, V. Hübl, Kubinčák - Černý, Kracík, Lukeš - Majdan, Vopat, Jenáček - Bojer, Rindoš, Gerhát. Litvínov je s 55 body a čtyřbodovou ztrátou na 10. Brno a 9. Plzeň v tabulce jedenáctý.

 

Od soboty je SKI areál v Meziboří opět v plném provozu

21.01.2011
Opět v plném provozu je od soboty 22. ledna SKI areál v Meziboří. Píše se o tom na webu TJ Baník Meziboří. Lyžovat se začíná v 10.00 hodin. Web dále hlásí, že provoz nebude nijak omezen, to znamená, že denní lyžování bude probíhat středa - neděle od 10.00 do 16.00 hodin a večerní potom pondělí - neděle od 17.00 do 20.00 hodin.

 

V hale u Koldomu se bude hrát turnaj přípravek

21.01.2011
Turnaj fotbalových přípravek, hráčů narozených v roce 2001, se bude hrát v sobotu ve sportovní hale v Litvíbově u Koldomu. Podle slov pořadatelů se do Litvínova sjede 14 týmů. Turnaj začíná v 9.00 hodin.

 

Nalezeno článků: 134, zobrazeno: 41-50

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14