NJ Dobrovolnici

Krátké zprávy z regionu Mostecka strana 4

Baníkovská U17 těsně prohrála s Dynamem Drážďany

29.01.2011
V Děčíně se představil mladší dorost FK Baník Most v přípravném střetnutí se saským Dynamem Drážďany. I když Most vyhrál první půli 1:0, nakonec odešel ze hřiště těsně poražen 1:2. Branku vstřelil Minařík. Tým má velkou marodkou, takže do pole musel nastoupit například i brankář Kalbač. Navíc hráči šli do utkání z plného tréninku. Sestava U17: Plzák - Bleha, Hříbal, Vokurka, Deák - R.Němec, Exner, Schuchardt, Exner, Minařík - Kalbač, Papežík. Střídal Nobst.

 

Hokejista Ručinský po operaci ramene

29.01.2011
Litvínovští hokejisté se budou muset obejít bez své největší hvězdy Martina Ručinského déle, než se původně předpokládalo. Olympijský vítěz z Nagana a trojnásobný mistr světa se totiž v pátek v pražské nemocnici Na Malvazinkách podrobil operaci ramene. Zranění utrpěl 2. ledna v Karlových Varech a od té doby v sestavě Benziny chyběl. Mužstvo usilující o účast v elitní desítce pro play off bude 39letého útočníka postrádat i v dalších zápasech. Do konce základní části extraligy přitom schází už pouze sedm kol. V neděli od 18.10 hodin přivítá Litvínov na svém stadionu tým Zlína.

 

V Bečově se bude v sobotu hrát turnaj dorostenců

28.01.2011
Bečovská sportovní hala bude v sobotu hostit další z fotbalových turnajů. Soupeřit zde mezi sebou budou dorostenci. Jak Naše Mostecko informoval Karel Pácl, člen organizačního týmu turnaje, začíná se v 9.00 hodin.

 

Aquadrom Most zkoumá názory a přání svých zákazníků

28.01.2011
Jak plavcům vyhovuje teplota vody v bazénu, ve vířivce či teplota vzduchu v hale, co by si návštěvníci přáli na koupališti zlepšit, jestli saunařům vyhovuje stávající provoz sauny... Tak na takové a řadu dalších otázek hledají odpověď ankety, které v těchto dnech zveřejnil Aquadrom Most. Návštěvníci koupaliště tedy mají možnost vyjádřit se k položeným otázkám, a ovlivnit tak i jeho budoucí provoz. Účastníci ankety navíc mají šanci vyhrát zajímavé ceny, kterými jsou VIP karty, jež majitelům zajistí bezplatnou návštěvu koupaliště po celý letošní rok, a dárkové poukazy v hodnotě 500 Kč. Anketní lístky lze vyplnit také na webu aquadromu.

 

Baník změří v sobotu síly s Kladnem

28.01.2011
V sobotu čeká fotbalisty mosteckého Baníku další přípravné utkání. To se odehraje, jak informuje klubový web na umělé trávě v areálu Stadionu Josefa Masopusta v Mostě a Baník v něm přivítá SK Kladno. Výkop je v 11.00 hodin. Kouč Aňon bude postrádat zraněného záložníka Schuta a také Keňana Oboyu, který v lednu reprezentoval svou zemi na turnaji v Egyptě.

 

Policie vykázala prvního letošního tyrana z bytu

27.01.2011
Případ domácího násilí řešili mostečtí policisté. Ti vyjížděli do jednoho mosteckého bytu, kde mělo docházet k napadání 43leté ženy. Policisté na místě zjistili, že 37letý muž na svoji přítelkyni útočí již několik let. Ženě nadává a vyhrožuje jí. Žena měla klid jen po dva roky, když muž byl ve výkonu trestu. Když se loni vrátil, ženě nastalo opět doslova peklo. I v letošním roce několikrát ženu fyzicky napadl a ohrožoval ji nožem. Ženu dokonce omezuje na svobodě. Ta nakonec vyhledala i lékařské ošetření, kde jí doporučili, aby věc oznámila policii. Muž se navíc chová vulgárně i k synovi, který s nimi žije ve společné domácnisti. Policisté násilníka vykázali z bytu a jeho okolí na dobu deseti dnů. Jde o první vykázanou osobu v letošním roce. V loňském roce mostecká policie vykázala z bytů celkem 16 násilníků.

 

Město Most vyhlásilo anketu

27.01.2011
V loňském roce získal Magistrát města Mostu certifikát pro systém řízení kvality. Vzhledem k tomu, že se již přiblížil rok provozu celého systému, přistoupil magistrát k přezkoumání celého systému řízení kvality vyhlášením ankety mezi občany města. Poté bude následovat dozorový audit, který bude realizován externí organizací. Anketa probíhá od čtvrtka 27. ledna do 25. února. Anketní lístek je na webu města. Své odpovědi mohou občané zasílat na adresu: Magistrát města Mostu, Radniční 1/2, 434 01 Most, nebo jej vložit do schránky Mosteckých listů v informační recepci Magistrátu města Mostu, případně mohou využít elektronickou verzi ankety a zaslat vyplněný anketní lístek na email uvedené ankety.

 

Nedělní utkání Litvínova s Horním Jiřetínem začíná dříve

25.01.2011
Dřívejší začátek, než bylo původně naplánováno, bude mít nedělní přípravné utkání, v němž naše divizní FK Litvínov změří síly proti účastníkovi krajského přeboru Sokolu Horní Jiřetín. Zápas, který se uskuteční na umělé trávě na Lomské, se hraje již od 11.30 hodin.

 

Strážníci zadrželi zloděje kovových tyčí z vinice

25.01.2011
Projíždějící hlídka Městské policie Most spatřila v ulici Žatecká muže vycházejícího z lesa směrem k hlavní silnici vláčející kovový náklad. Jelikož v dopoledních hodinách bylo na linku 156 oznámeno, že na vinici v Čepirohách neznámé osoby kradou kovové sloupy k vinné révě, byl podezřelý 32letý muž odpovídající poskytnutému popisu zadržen. K se činu doznal a byl předán se všemi poznatky přivolané hlídce PČR.

 

Lupič nechal na benzínce občanku

25.01.2011
Neobvyklá loupež se odehrála na benzinové čerpací stanici v Mostě. Do prodejny večer přišel neznámý muž, který si koupil placatici rumu, kterou venku vypil a do prodejny se vrátil. Vzal si z regálu minerálku a u prodejního pultu se bavil s prodavačkout. Vyptával se jí také na děti a potom jí začal vyhrožovat a řekl si o peníze z pokladny. Obsluha mu ze strachu vydala několik tisíc korun. Neznámý muž poté ženě podal ruku a dal jí svůj občanský průkaz. Z prodejny odešel do herny, kde všechny peníze prohrál na automatech. Z herny šel domů, kde se svěřil s tím, co udělal a pak šel před dům čekat na policii. Ta krátce na to přijela, muže, který byl opilý, zadržela a ten putoval do cely. Policejní komisař 24letého Mostečana obvinil ze zvlášť závažného zločinu loupeže. Muž je stíhán na svobodě.

 

Nalezeno článků: 134, zobrazeno: 31-40

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14