cimrman2023

Naše Jablonecko - Rubrika ZPRÁVY » Zprávy z kraje

Rubrika ZPRÁVY » Zprávy z kraje. Zpravodajský server nasejablonecko.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Jablonecka. Ryze regionální projekt, který pro občany Jablonecka připravuje zkušený tým novinářů.

Během exkurze zazpíval zaměstnancům holandský pěvecký sbor

Elektrárny Prunéřov II a Počerady si v loňském roce při exkurzích prohlédlo 1 633 návštěvníků. Informoval o tom Ota Schnepp, tiskový mluvčí Skupiny ČEZ pro severní Čechy. 

Letní olympiáda v Londýně by mohla proniknout až do Ústeckého kraje

Hejtmance Janě Vaňhové představili zástupci Českého olympijského výboru projekt kulturně vzdělávacího programu s názvem Žijeme Londýnem, jehož cílem je propagace a zapojení českých krajů do letní olympiády 2012 v Londýně. Informovala o tom Alena Tichá z oddělení tiskových informací hejtmanky Ústeckého kraje.

Mladí litvínovští řezbáři darovali Ústeckému kraji betlém

Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová převzala v předvánočním čase unikátní dárek od Střední odborné školy Litvínov - Hamr. Řeč je o ručně vyřezávaném betlému, který vyráběla sedmičlenná učební skupina oboru řezbář, zhruba půl roku. Informovala o tom Alena Tichá z oddělení tiskových informací kanceláře hejtmanky Ústeckého kraje.  
 

25.01.2011 | ZPRÁVY | MOST
Elektrárny Prunéřov II a Počerady si v loňském roce při exkurzích prohlédlo 1 633 návštěvníků. Informoval o tom Ota Schnepp, tiskový mluvčí Skupiny ČEZ pro severní Čechy. 
| více

 

Obrnické děti získaly třetí místo za znak obce z víček od PET lahví

16.12.2010| ZPRÁVY | MOST
Děti ze Základní školy v Obrnicích získaly za svůj výtvor, znak obce sestavený z barevných víček od PET lahví třetí místo v soutěži, kterou vyhlásil Ústecký kraj. Vyhrály děti z MŠ v Teplicích, druhá příčka patřila reprezentantům ZUŠ Žatec. | více

 
 

Ústecký kraj se připojí k Záchrannému kruhu

15.12.2010| ZPRÁVY | MOST
Asociace Záchranný kruh si dala za úkol zlepšit informovanost občanů o krizových situacích. Jedním z jejích projektů je projekt Chraň svůj svět, chraň svůj život, který poskytuje školám vysoce kvalitní výukový materiál zaměřený na problematiku ochrany člověka za mimořádných situací. Informovala o tom Magdalena Hanáčková, tisková mluvčí Ústeckého kraje. | více

 
 
starší aktuality