sbirka_Plavy

Naše Jablonecko - Rubrika ZPRÁVY » Zprávy z kraje

Rubrika ZPRÁVY » Zprávy z kraje. Zpravodajský server nasejablonecko.cz přináší nejčerstvější aktuality z regionu Jablonecka. Ryze regionální projekt, který pro občany Jablonecka připravuje zkušený tým novinářů.

Během exkurze zazpíval zaměstnancům holandský pěvecký sbor

Elektrárny Prunéřov II a Počerady si v loňském roce při exkurzích prohlédlo 1 633 návštěvníků. Informoval o tom Ota Schnepp, tiskový mluvčí Skupiny ČEZ pro severní Čechy. 

Letní olympiáda v Londýně by mohla proniknout až do Ústeckého kraje

Hejtmance Janě Vaňhové představili zástupci Českého olympijského výboru projekt kulturně vzdělávacího programu s názvem Žijeme Londýnem, jehož cílem je propagace a zapojení českých krajů do letní olympiády 2012 v Londýně. Informovala o tom Alena Tichá z oddělení tiskových informací hejtmanky Ústeckého kraje.

Mladí litvínovští řezbáři darovali Ústeckému kraji betlém

Hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňhová převzala v předvánočním čase unikátní dárek od Střední odborné školy Litvínov - Hamr. Řeč je o ručně vyřezávaném betlému, který vyráběla sedmičlenná učební skupina oboru řezbář, zhruba půl roku. Informovala o tom Alena Tichá z oddělení tiskových informací kanceláře hejtmanky Ústeckého kraje.  
 

25.01.2011 | ZPRÁVY | MOST
Elektrárny Prunéřov II a Počerady si v loňském roce při exkurzích prohlédlo 1 633 návštěvníků. Informoval o tom Ota Schnepp, tiskový mluvčí Skupiny ČEZ pro severní Čechy. 
| více

 

Obrnické děti získaly třetí místo za znak obce z víček od PET lahví

16.12.2010| ZPRÁVY | MOST
Děti ze Základní školy v Obrnicích získaly za svůj výtvor, znak obce sestavený z barevných víček od PET lahví třetí místo v soutěži, kterou vyhlásil Ústecký kraj. Vyhrály děti z MŠ v Teplicích, druhá příčka patřila reprezentantům ZUŠ Žatec. | více

 
 

Ústecký kraj se připojí k Záchrannému kruhu

15.12.2010| ZPRÁVY | MOST
Asociace Záchranný kruh si dala za úkol zlepšit informovanost občanů o krizových situacích. Jedním z jejích projektů je projekt Chraň svůj svět, chraň svůj život, který poskytuje školám vysoce kvalitní výukový materiál zaměřený na problematiku ochrany člověka za mimořádných situací. Informovala o tom Magdalena Hanáčková, tisková mluvčí Ústeckého kraje. | více

 
 
starší aktuality
 
 
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Mostecka

Hokejisté uspěli i s juniory v sestavě

Divokou přestřelku na závěr základní části II. ligy skupina Západ absolvovali hokejisté HC Most. Z Klatov si s jedenácti juniory v sestavě přivezli výhru 7:5 po třetinách 3:1, 3:2 a 1:2. Hattrickem se blýskl Vlastimil Salač. Branky Mostu: 5., 35. a 60. Salač, 3. Čmolík, 4. Martinec, 21. Setikovský, 25. Bíza. Sestava Mostu: Sork - Vondráček, Müller, Panuška, Polák, Řádek, Kabeláč - Martinec, Setikovský, Bíza - Lindner, Přeučil, Salač - Černý, Bedecs, Kail - Novák, Čmolík, Šimek. V úterý Mostečtí vstoupí do čtvrtfinále play off, od 18 hodin přivítají na svém stadionu Děčín.

Házenkářky v Bánovcích prohrály

Házenkářky DHK Baník Most se ze slovenských Bánovců nad Bebravou vracejí s porážkou. V 18. kole interligy podlehly domácímu týmu 27:30 po poločase 14:15. Černí andělé z Mostu tak zůstávají na předposledním 13. místě tabulky.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Fotbalisté Baníku získali další tři body
Hokejová klubová TV zahájila svou třetí sezonu
Litvínov hledá dodavatele pro projektovou dokumentaci modernizace zimního stadionu
Fotbalisté doplatili na zahozené šance
Ondřej Frýba vítězem Poháru SVČ Most

Nejčtenější články

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT